Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie S0826 typ A pre ŠKODA Fabia - kombi , r 2000-2014 | |
| Cena bez DPH | 95,00 € |
| Cena s DPH | 116,85 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Fabia Kombi |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0544 00 |
| D hodnota | 6,90 kN |
| Hmotnosť | 12,75 kg |
| Výrez v nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | Škoda |
| Systém čapu | Pevne skrutkové prevedenie - Galia typ A |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2000 - 2014 |
| Zvislé zaťaženie | 50 kg |
| Podnadpis | 1. a 2. generácia, kombi, aj Scout- /* od dátumu vyroby 1.6.2010 Elektroinštalácia CC (E080) */- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do |
| Poznámka | 1. a 2. generácia, kombi, aj Scout- /* od dátumu vyroby 1.6.2010 Elektroinštalácia CC (E080) */- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do |
| Maximálne zaťaženie | 1200 kg |
| Ročník auta | 2000 - 2014 |
| Rok | 2014 |