Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie C0055 typ C pre CITROEN C15 - dodávka , r 1984-2007 | |
| Cena bez DPH | 170,00 € |
| Cena s DPH | 209,10 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | C15 |
| Číslo homologizácie | K-00669-00 |
| D hodnota | 5,35 kN |
| Hmotnosť | 14,1 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Citroen |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 1984 - 2007 |
| Zvislé zaťaženie | 45 kg |
| Maximálne zaťaženie | 800 kg |
| Ročník auta | 1984 - 2007 |
| Rok | 2007 |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.