G3 Deflektory na okná Ford Kuga - (DM2)

G3 | Deflektory – ofuky | Kód: G315.696

Rok výroby 2012 - 2016

Dostupnosť
Na objednávku
Dostupnosť tovaru cca 14 pracovných dní. Presnú dostupnosť tovaru môžete overiť na infolinke alebo mailom.
34,90 €
29,08 € bez DPH

G3 Deflektory na okná: Komfortné vetranie počas jazdy

G3 deflektory na auto predstavujú vynikajúcu voľbu pre motoristov, ktorí preferujú spoľahlivosť a efektivitu. Sú vyrobené z odolného PMMA polymetylmetakrylát (material odolný voči nárazom), čo znamená že tieto deflektory sú odolné voči nárazom a extrémnym teplotám (-35°C až +80°C). S hrúbkou 21mm a schopnosťou odolávať vysokým rýchlostiam, sú tieto deflektory navrhnuté pre dlhodobé pohodlie a ochranu.

Jednoduchá Montáž

Montáž je jednoduchá vďaka systému EasyFIX a Easy-SYSTEM, ktorý umožňuje rýchlu inštaláciu bez nutnosti špeciálnych nástrojov. Flexibilita materiálu znižuje riziko poškodenia pri montáži.

Funkčné Výhody

Tieto deflektory umožňujú pohodlné vetranie aj za nepriaznivého počasia, pričom zabraňujú zatekaniu vody do vozidla a znižujú hluk od vetra. Sú navrhnuté tak, aby odolávali náročným poveternostným podmienkam a umožňovali jednoduché čistenie.

Overená Kvalita

Spoločnosť G3, s viac ako 40-ročnou tradíciou, zabezpečuje, že všetky produkty prechádzajú prísnymi testami kvality. Zákazníci si tak môžu byť istí vysokou kvalitou a spokojnosťou s produktom.

 


Parametre

Poznámka Ford Kuga - (DM2) - dr-5
Poznámka S15
Materiál PMMA
Výrobca G3
Značka auta Ford
Model auta Kuga
Ročník auta 2012 - 2016

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.