G3 deflector Ford Focus IV SW - (HN)

G3 | Deflektory – ofuky | Kód: G319.762

Rok výroby 2018 - teraz

Dostupnosť
Ihneď k odberu
Pri objednávke do 13:00, expedujeme tovar ešte dnes
34,90 €
29,08 € bez DPH

G3 Deflektory: Komfortné vetranie počas jazdy

G3 deflektory predstavujú vynikajúcu voľbu pre motoristov, ktorí preferujú spoľahlivosť a efektivitu. Sú vyrobené z odolného PMMA = polymetylmetakrylát (material odolný voči nárazom), čo znamená že tieto deflektory sú odolné voči nárazom a extrémnym teplotám (-35°C až +80°C). S hrúbkou 21mm a schopnosťou odolávať vysokým rýchlostiam, sú tieto deflektory navrhnuté pre dlhodobé pohodlie a ochranu.

Jednoduchá Montáž

Montáž je jednoduchá vďaka systému EasyFIX a Easy-SYSTEM, ktorý umožňuje rýchlu inštaláciu bez nutnosti špeciálnych nástrojov. Flexibilita materiálu znižuje riziko poškodenia pri montáži.

Funkčné Výhody

Tieto deflektory umožňujú pohodlné vetranie aj za nepriaznivého počasia, pričom zabraňujú zatekaniu vody do vozidla a znižujú hluk od vetra. Sú navrhnuté tak, aby odolávali náročným poveternostným podmienkam a umožňovali jednoduché čistenie.

Overená Kvalita

Spoločnosť G3, s viac ako 40-ročnou tradíciou, zabezpečuje, že všetky produkty prechádzajú prísnymi testami kvality. Zákazníci si tak môžu byť istí vysokou kvalitou a spokojnosťou s produktom.

 


Parametre

Poznámka Ford Focus IV SW - (HN) - dr-5
Poznámka S19
Materiál PMMA
Výrobca G3
Značka auta Ford
Model auta Focus kombi
Ročník auta 2018 - teraz

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.