Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box Thule Motion 3 - M | |
| Cena bez DPH | 608,94 € |
| Cena s DPH | 749,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | Thule |
| Kategória | Strešné boxy |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Typ upevnenia o nosič | Rýchloupínací systém PowerClick |
| Počet lyží / snowboardy | 4-6 / 3-4 |
| Max. povolená rýchlosť | 130 km/h |
| Objem (litre) | 390 l |
| Hmotnosť | 17,3 kg |
| Vonkajšia šírka | 84 cm |
| Max. dĺžka lyží | 155 cm |
| Podnadpis | 175x84x44 cm |
| Vonkajšia výška | 44 cm |
| T-adaptér v balení | nie |
| Otváranie | obojstranné |
| Vonkajšia dĺžka | 175 cm |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Vnútorný rozmer | 164x69x39 cm |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.