Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box G3 Spark.eco 480 Silver | |
| Cena bez DPH |
161,79 €
226,83 € |
| Cena s DPH |
199,00 €
279,00 € |
| Ušetríte | 40% / 80,00 € |
| Dostupnosť | Do 14 dní |
| Parametre | |
| Výrobca | G3 |
| Kategória | Strešné boxy |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Typ upevnenia o nosič | U-profily |
| Objem (litre) | 390 l |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Vonkajšia dĺžka | 195 cm |
| Vonkajšia šírka | 73,8 cm |
| Max. dĺžka lyží | 180 cm |
| Podnadpis | 195x74x36cm, jednostranné otváranie |
| Max. šírka tyčí | max. 60 mm |
| T-adaptér v balení | nie (voliteľné príslušenstvo g3K9041) |
| Materiál | ABS plast |
| Otváranie | jednostranné |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Vnútorný rozmer | 186 x 67,8 x 35 cm |
| Poznámka | záruka 3 roky |
| Hmotnosť | 13 kg |