Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Ponúkame službu zapožičania strešného boxu za výhodnú cenu 8 € na deň.
V košíku si v kolónke Počet kusov = počet dní zvoľte počet dní. Do poznámky napíšte dátum, v ktorom si chcete box požičať. V prípade že box máme v tomto termíne voľný, objednávku Vám potvrdíme.
Pri prenájme vyžadujeme pri prevzatí vratnú zálohu vo výške 100 €, ktorá vám bude vrátená v deň odovzdania prenajatého boxu.
Uvedenú službu ponúkame na adrese Stará Vajnorská 37 v čase od 8.30 do 16.00.
Calix NORDIC LOADER bol vyvinutý a vyrobený vo Švédsku s dôrazom na kvalitu, dizajn, bezpečnosť, užívateľskú pohodlnosť a veľmi malý aerodynamický odpor. Konštrukcia je zložená na vlastnej, priekopnickej platforme dvoch dielov, bez viditeľných spojov a nitov a popritom zaručuje veľmi vysokú bezpečnosť. Špeciálne materiály umožnili vyrobiť veľmi tvrdý a bezpečný box, ktorý je popritom aj ľahký. Nízka aerodynamická konštrukcia nasleduje obrysy vozidla a vytvára dojem splynutia boxu s autom. Tento dojem ešte znásobuje veľmi lesklý materiál a neprítomnosť viditeľných nitov.
Ľahké použitie umožnuje obojstranné nakladanie s integrovaným úchytom. Strešný box NORDIC LOADER je vybavený patentovaným bezpečnostným nosom, ktorý v prípade nárazu zabezpečuje maximálnu bezpečnosť. Jednoduchému nakladaniu pomáha aj integrované LED svetlo. Upnutie strešného boxu na strešný nosič zabezpečuje patentovaný rýchloupínací systém Quick Grip.
Nordic LOADER box top prémiovej kvality - výrobca a dodávateľ originálnych dielov Volvo a Subaru a dvorný dodávateľ Švédskej lyžiarskej reprezentácie
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Poznámka | LED svetlo, 5 rokov záruka, dvojité veko aj spodok |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Materiál | ABS plast |
| T-adaptér v balení | nie |
| Max. šírka tyčí | 90 mm |
| Počet lyží / snowboardy | 5- / -2 |
| Typ upevnenia o nosič | Rýchloupínací systém |
| Vonkajšia šírka | 90 cm |
| Vonkajšia výška | 28 cm |
| Vonkajšia dĺžka | 225 cm |
| Objem (litre) | 430 l |
| Otváranie | obojstranné |
| Max. dĺžka lyží | 200 cm |
| Výrobca | Calix - Sweden |
| Podnadpis | 225x90x28cm, aerodynamika - elegancia |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Nordrive Držiak boxu na stenu "T1"
poloha na ležato,teleskopický, praktický sklopný
Kód: N60050
Výrobca: Nordrive
39,98 € 50,23 €
Ihneď k odberu
Nordrive Držiak boxu na stenu "T2"
poloha horizontála, teleskopický, sklopný
Kód: N60051
Výrobca: Nordrive
48,07 € 59,35 €
Ihneď k odberu