Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Brunner Arqus Outdoor 5 stan pre 5 osôb | |
| Cena bez DPH |
260,00 €
479,08 € |
| Cena s DPH |
319,80 €
589,27 € |
| Ušetríte | 84% / 269,47 € |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Materiál | 100% Polyester |
| Výrobca | BRUNNER |
| Počet osôb | 5 |
| Rozmery | 490x340x205 cm |
| Hmotnosť | 16,5 kg |
| Rozmer v zloženom stave | 78x26 cm |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.